Slovenské potraviny v Írsku a severnom Írsku

Vážení fanúškovia Petra Nagya, musíme Vám bohužiaľ oznámiť, že z nečakaných produkčných dôvodov musíme koncert Petra Nagya v Dubline zrušiť. Veľmi nás to mrzí a veríme, že sa niekedy v budúcnosti podarí koncert zrealizovať.

Pokiaľ ste si už zakúpili vstupenky či už priamo v predajni Slovakpoint Dublin alebo Diskont, prípadne spolu s potravinami cez www.slovakpoint.com alebo cez www.eventy.ie, peniaze za vstupenky Vám samozrejme vrátime. 

REFUND FYZICKÝCH VSTUPENIEK

Pokiaľ ste si vstupenky kúpili v predajniach Slovakpoint Dublin, Diskont alebo cez online obchod www.slovakpoint.com, poprosíme Vás, prineste svoje vstupenky do predajne Slovakpoint Dublin alebo Diskont a naši zamestnanci Vám urobia plný refund za všetky zakúpené vstupenky.

Pokiaľ v blízkej dobe nemáte cestu do predajní,  vstupenky môžte prípadne poslať poštou ku nám do predajne na adresu: Slovakpoint Dublin, 42 Arran Quay, Dublin 7. Do obálky vložte vstupenky a kontakt na Vás, hneď ako vstupenky prídu, ozveme sa Vám a pošleme Vám peniaze na Váš účet. Pokiaľ sa rozhodnete vstupenky poslať poštou, prosím, kontaktujte nás vopred, aby sme o Vás vedeli, že máme vstupenky očakávať. 

REFUND ELEKTRONICKÝCH VSTUPENIEK CEZ WWW.EVENTY.IE

Pokiaľ ste si zakúpili elektronické vstupenky cez www.eventy.ie, peniaze Vám pošleme naspäť automaticky na ten istý PayPal účet alebo kartu, na ktorú ste nám poslali platbu. Nemusíte nás kontaktovať. Platby budeme posielať od 30.3. do 3.4.2017.

Pokiaľ by ste mali nejaké otázky, prosím napíšte nám na info@slovakpoint.com, info@eventy.ie alebo nám zavolajte do predajne počas otváracích hodín Slovakpoint Dublin, kontaktujte Simonu. 

Pokiaľ budete mať otázky ohľadom vrátenia peňazí za vstupenky, kontaktujte nás.

Ďakujeme za pochopenie.